Warsztat online o inwestycjach w firmie

Zapraszamy do udziału w webinarium z ekspertką, Ewą Dudą-Maciejewska o inwestycjach w firmie i pozyskiwaniu inwestorów. Warsztat odbędzie się online 9 listopada o godzinie 11.00. Zapraszamy zespoły uczniowskie i całe klasy zaintersowane tematyką konkursu.

Porozmawiamy o pojęciu "innowacyjności" i "myśleniu projektowym". Ekspertka opowie o kilku prostych narzędziach, które pomogą uczestnikom webinarium szukać pomysłów na innowacje niosące pozytywne zmiany oraz stworzyć historię, która przyciągnie sprzymierzeńców projektu. Porozmawiamy też o sposobach na pobudzanie kreatywnego myślenia polegającego na definiowaniu problemu i szukaniu najlepszych jego rozwiązań w kontekście poprawy życia lokalnej społeczności. Skupimy się również na tworzeniu opowieści, która będzie miała szansę przyciągnąć sprzymierzeńców (w tym wypadku inwestorów).

Liczba uczestników webinarium jest ograniczona. Zgłoszenia poprzez formulasz internetowy (dostępny poniżej) przyjmujemy do 2 listopada.

Do udziału w webiarium potrzebny jest komputer z dostępem do internetu i głośnikami. Każda z grup uczestniczących w spotkaniu bezpośrednio przed warsztatem otrzyma specjalny link do logowania na platformie Clickwebinar.